Kuşaklar Arası Travmaların Etkileri

Uzman Psikolojik Danışman Fatma Zengin

Nörobilim, genetik ve travma alanındaki son çalışmalarin kanıtlamaya başladığı üzere, önceki kuşaklardan gelenler de dahil bedenlerimizde pek çok bilgi kayıtlı. Sadece zihnimizle değil bedenimizle de pek çok şeyi algılıyoruz. Atalarımızdan aktarılan bilgiler de, içsel psikolojik dinamiklerimizde ve hatta beden sağlığımızda hissettiğimiz olumlu ya da olumsuz deneyimlerde etkili olabiliyor.
Dizim çalışmasında grup üyeleri çalışma yapan kişinin konusuna göre kişi ya da kavramları temsil eder. Tüm insanlarda belki de canlılarda olan mekanizmalar sayesinde bedensel sezgilerimizle ulaştığımız bilgilere göre bir saatlik bir kişiye özel çalışma yapılır. Kişinin meselesi netleşir . Bu yolla yaşadığı açmazlar, sıkıntılar anlaşılır hale gelir. İçsel dinamiklerde ve bakış açısındaki değişimler rahatlama sağlar ve çözüm yollarını netleştir.

Ücret, kendi meselesi hakkında birebir çalışma yapanlar için 400 TL diğer katılımcılar için 200 TL şeklindedir. Ücretin İş Bankası TR480006400000113430043208 IBAN numaralı hesaba Fatma Zengin adına yatırılması ve dekontun email ile [email protected] adresine veya
0538 692 83 72 telefon numarasına Whatsapp aracılığıyla ulaşarak 14 Şubat 2020 akşamına kadar gönderilmesi gerekmektedir.

Sitemizi de ziyaret ettikten sonra dizim çalışması hakkında merakınız arttıysa, aklınıza takılan soruları cevaplamak için temsilci olarak katılabilirsiniz.
(Kontenjan sınırlıdır, katılım için önceden bilgi veriniz)