İlk Kez Psikolojik Destek Alacaksanız

Kendiniz için destek alacaksanız,

Merkezimizde şu anda sadece Uzman Psikolojik Danışman Fatma Zengin bireysel ve grup çalışması ile destek sunmaktadır. Kendisiyle ilgili bilgi hakkımızda bölümünde yer almaktadır. Yandaki iletişim kutucuğunu doldurarak ya da telefonla bize ulaşabilirsiniz. Pandemi döneminde ofiste sekreter bulunmamaktadır. Telefon numarası asistanımızın cep telefonuna yönlendirilmiştir. En geç 2 gün içinde size geri dönülecek ve sürecin nasıl işlediği, nasıl çalıştığımız, ücret ile ilgili bir bilgilendirme metni size iletilecektir. Bu formu doldurduktan sonra sormak istediğiniz sorular varsa onları da ekleyerek iletebilirsiniz.

Terapiye gelmeye istekli olmayan bir yakınınız varsa,

ama destek alması gerektiğini düşünüyorsanız, onu zorlamaya çalışmak yerine sadece sizin bir değerlendirme görüşmesine gelmenizi tavsiye ederiz. Sizin onunla neler yaşadığınız ve neler yapabileceğiniz, ona ulaşmanın yolları üzerine farklı stratejiler düşünülebilir.

Çocuğunuzu ya da 18 yaş altı bir yakınınızı getirmeyi düşünüyorsanız,

Merkezimizde çocuk terapisti bulunmamaktadır. Aile sistemi içinde tüm bireyler birbiriyle etkileştiği için, çocuk açısından en etkili destek bazen ebeveynlerle çalışmak olabilir. Fatma Zengin, kuşaklar arası aktarımları da dikkate alarak sistemik odaklı çalıştığı için, çocuğun yaşadığı sorunu daha iyi anlamak ve sizin onu nasıl destekleyeceğinizi araştırmak isterseniz bize başvurabilirsiniz.