Duygu ve Çözüm Odaklı Aile Dizim

Hepimiz bir aileye doğarız. Dünyaya gelmişsek bir annemiz ve babamız var demektir. İyi ya da kötü diye adlandırdığımız özelliklerden bağımsız olarak anne ve babamız bizim için en önemli kişilerdir. Kuşaktan kuşağa bilinçli ya da bilinçsiz aktarılan pek çok özellik kimliğimizi, hayatı yaşayış biçimimizi belirler, bir çeşit kader olur.

Ruhsal, duygusal, sosyal hatta bedensel sağlığımız da, bir açıdan bu ilişki ağlarındaki durumumuza, onlarla ne kadar barışık ya da dolaşık olduğumuza göre belirlenir.

Fatma Zengin ile duygu ve çözüm odaklı dizim çalışmasında şu an yaşadığınız rahatsızlıkların geçmişle bağlantılarını görecek, bu rahatsızlıkları aşmanın yollarını keşfedeceksiniz.

En az 7 kişilik bir grupta yapılan çalışmada, çeşitli kavram ya da kişiler için temsilciler seçilir. Temsilcilerin hissettiği duyumlar, duygular ve bunlara bağlı hareketler ile danışanın ruhsal meselesi araştırılır. Temsilcilerin yansıttığı bilgilerle problemin doğası ve çözüm olanakları belirir. Getirilen mesele ortalama 1 saatlik bir çalışma ile belli bir çözüme ulaşır ya da netleşir.

Ödeme çalışma sonrasında alınır.
Rezervasyon yapmak üzere en geç 12 Mayıs Cumartesi gününe kadar [email protected] adresine mesaj atmanızı rica ediyoruz