Sistemik Dizim Çalışması – 10 Şubat 2019

Uzman Psikolojik Danışman Fatma Zengin ile

SİSTEMİK DİZİM ÇALIŞMASI

Tarih: 10 Şubat 2019 Pazar

Saat: 10:30 – 16:30

Kendinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde problemler mi yaşıyorsunuz? Kendinizi ya da başkalarını suçlamak yerine bir dizim çalışmasına gelin ve bu problemlere kuşbakışı bakın. Daha büyük resimde neler oluyor, yaşadıklarınız aslında nelerle, kimlerle ilgili görün.

Problemin tanımını doğru yapmak çözümün yarısıdır.
Sebepleri bulduğunuzda ve bunlar beyninize açıklayıcı geldiğinde yeni çözüm olasılıkları sinir ağlarında yeni bağlantılar yaratır ve bu bile kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Yeni bir algı ile yeni davranışlar, farklı ilişki tarzları da mümkün olur.

Fatma Zengin özellikle ilk kez katılacaklarla telefon ya da mail üzerinden kısa bir öngörüşme gerçekleştirecektir. Dizim yöntemini tanımak amaçlı mı yoksa kendinizle ilgili çalışmak için mi katılmak istediğinizi [email protected] adresine en geç 8 Şubat 2019(Cuma) akşamına kadar bildirmeniz rica olunur.

Ücret, kendi meselesi hakkında birebir çalışma yapanlar için 300 TL+KDV, diğer katılımcılar için 150 TL+KDV’dir. Ödeme çalışmadan sonra alınır.

Bilgilendirici not:

Sistemik Dizim kuşaklar arası travma aktarımlarını kısa sürede gösterebilen bir teknik. Sistemik Dizim eğitimini İngiltere’de bitiren uzman psikolojik danışman Fatma Zengin, çalışmayı duygu ve çözüm odaklı olarak yürütmektedir.

Bağlanma (Sevgi) Travması üzerine yoğunlaşan Franz Ruppert’in kitaplarını da Türkçe’ye çeviren Fatma Zengin, bireysel psikoterapi çalışmalarında da ağırlıklı olarak dizim tekniğinden yararlanmaktadır.

Aile dizimi veya sistemik dizim olarak adlandırılan yöntem ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayın.

https://iyidanismanlik.com/kusaklararasi-etkilesimler-ve-sistemik-dizim-yontemi/